Dişhekimi
Övünç ATADİL

 
 
arrow
Estetik Diş Hekimliği
arrow
İmplantoloji
arrow
Diş Beyazlatma
arrow
Ortodontik Tedavi
arrow
Laminate Porselenler
arrow
Panoramik Röntgen
arrow
Koruyucu Diş Hekimliği
arrow
Endodontik Tedavi
arrow
Çocuk Dişhekimliği
arrow
Konservatif Diş Tedavisi
arrow
Ağız ve Diş Sağlığı
arrow
Restoratif Diş Hekimliği
arrow
Kök ve Kanal Tedavisi
arrow
Protezler
arrow
Genel Diş Hekimliği

Övünç Atadil Dişhekimi Manisa

manisa Diş Hekimi, Diş Hekimi Övünç Atadil - manisa Diş Hekimi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, manisa Estetik Diş Hekimliği, manisa Dental Radyoloji, manisa İmplantoloji, Akara Diş Beyazlatma, manisa Ortodontik Tedavi, Periodontoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Protetik Tedavi, Endodontik Tedavi, Konservatif Tedavi, Bonding Uygulaması, Dolgular, İnley ve Onley, Recontouring, Koruyucu Diş Hekimliği

Övünç Atadil Estetik Diş Hekimliği

Övünç Atadil Dursun Diş beyazlatma

Övünç Atadil - manisa Diş Hekimi

 
       
 
 
   
 
Estetik Diş Hekimliği

Eğer mutluluğunuzu istediğiniz gibi gözükmeyen dişlerinizden dolayı rahat ifade edemiyorsanız, sizi estetik dişhekimliğinin sizin için neler yapabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz. Günümüzde estetik ve kozmetik dişhekimliğindeki gelişmeler teknolojinin de yardımıyla gülüşünüzde ve yüzünüzde, küçük işlemlerle büyük farklar yaratılabiliyor.

Gülüşünüz, hergün karşı karşıya geldiğiniz,insanlara verdiğiniz hediyedir. insanlar hayata, en başından beri mutlu ve endişesi giderilmiş gülüşlere cevap verirler. Birisiyle ilk kez tanıştığınız zaman, gülüşünüz aniden iyi niyetleriniz ve düşmanlıktan yoksunluğunuzla iletişime geçer.Bu,en doğal yolla memnun olunan bir deneyim istediğinizi sergiler. Eğer birisi sizin zaten arkadaşınızsa,gülüşünüz sıcaklığa,neşeye,keyife ve anlayışa iletişim kurar.Sevdiğiniz birisine karşı, gülüşünüz kelimelerin söyleyemeyeceklerini söyler.
Estetik sebebeplerden dolayı ön dişlerinde değişiklik yaptırmak isteyenlerin yaptıracakları tedavi sonrasında görüntülerinin nasıl olacağına dair artık bir fikirleri olabilecek. Bilgisayar destekli gülüş tasarımı programları sayesinde dişlerinizde, öncesinde hiçbir işlem yapılmadan yapılacak işlemin sonunda yeni gülüşünüzün yüzünüzde nasıl duracağının tahmini sonuçlarını görebiliyorsunuz. Ve bununla da kalmıyor; yeni dişleriniz ve yeni gülüşünüzün olduğu portre fotoğrafınızın bir adet çıktısını alıp yanınızda götürebiliyor ve sevdiklerinizin de fikrini alarak tedaviye karar verebiliyorsunuz. Bugün bunların hepsi mümkün yapmanız gereken sadece bir randevu almak ve neler yapılabileceği konusunda bilgilendirilip bir sonraki seansta sonucu görmek bu kadar basit.

 
 
www.teknoakademi.com
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi yerine geçmez