Dişhekimi
Övünç ATADİL

 
 
arrow
Estetik Diş Hekimliği
arrow
İmplantoloji
arrow
Diş Beyazlatma
arrow
Ortodontik Tedavi
arrow
Laminate Porselenler
arrow
Panoramik Röntgen
arrow
Koruyucu Diş Hekimliği
arrow
Endodontik Tedavi
arrow
Çocuk Dişhekimliği
arrow
Konservatif Diş Tedavisi
arrow
Ağız ve Diş Sağlığı
arrow
Restoratif Diş Hekimliği
arrow
Kök ve Kanal Tedavisi
arrow
Protezler
arrow
Genel Diş Hekimliği

Övünç Atadil Dişhekimi Manisa

manisa Diş Hekimi, Diş Hekimi Övünç Atadil - manisa Diş Hekimi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, manisa Estetik Diş Hekimliği, manisa Dental Radyoloji, manisa İmplantoloji, Akara Diş Beyazlatma, manisa Ortodontik Tedavi, Periodontoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Protetik Tedavi, Endodontik Tedavi, Konservatif Tedavi, Bonding Uygulaması, Dolgular, İnley ve Onley, Recontouring, Koruyucu Diş Hekimliği

Övünç Atadil Estetik Diş Hekimliği

Övünç Atadil Dursun Diş beyazlatma

Övünç Atadil - manisa Diş Hekimi

 
       
 
 
   
Periodontal Hastalıklar Tedavi Edilmezse....

Periodontal hastalıkların tedavisi için alternatifleriniz nelerdir? Eğer periodontal hastalığınız varsa, seçenekleriniz sınırlıdır. İki şey yapabilirsiniz

  • Tedaviyi geciktirmek ve
  • Bir tedavi seçmek

Tedaviyi geciktirmek riskli bir alternatiftir çünkü periodontal hastalıklar kendi kendilerine iyileşmez. Periodontal hastalılık dişlerin, diş etlerinin ve dişleri saran kemiklerin sürekli ve dejeneratif enfeksiyonudur ve bakterilerden dolayı oluşur. Bakteriler toksin üretir ve bu toksinle de, vücudun bunlara reaksiyonu ile birlikte dişlerin etrafındaki kemiği yok eder. Kaybolan kemik hiçbir zaman geri gelmez. Eğer kemiğin önemli bir miktarı kaybedilirse, dişler sabit kalma özelliğini yitirir ve çekilmeleri gerekir. Bu da, parsiyel ve hatta tam bir damak protezi takmanızla sonuçlanabilir.

Periodontal hastalık için tedavi seçimi


Periodontal hastalıklar için tedavi kök yüzeyinin temizlenmesi ve ölçeklenmesi, evde uygulanacak yeni teknikler, daha sık diş temizliği ve daha ciddi durumlarda da operasyonu içeren bir işlemler bütününü içerir.

Dişinizi diş eti hastalığından dolayı kaybetmek zorunda değilsiniz. Her ne kadar periodontal hastalıklar kendini tekrarlasa da günlük plak temizliği ve düzenli tedaviler enfeksiyonu temizleyip hastalığı kontrol altında tutar.

 
www.teknoakademi.com
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi yerine geçmez